• : 05436400615
Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikamiz

Bu Gizlilik Politikasi; kisisel bilgilerinizin tarafimizca toplanmasi, kullanilmasi, saklanmasi, paylasilmasi ve korunmasi ile ilgili gizlilik haklarinizi tanimlamaktadir. Gizlilik ilkeleri DahiMarkalar.com tarafindan, gizlilik konusundaki sorumluluklarin tespiti için hazirlanmistir.

Firma Rehberim üyelik formunda kullanicilarimiz, iletisim ve ulasim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi) girmelidir. Üyelik Sözle?mesi ile aldgimiz iletisim bilgilerini kullanicilarimiza, firmamiz ve tarafimizca belirlenen firmalar hakkinda bilgi, kampanya, etkinlik ve firsatlari duyurmak için kullanmaktayiz.

Üyelik Sözlesmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam disinda da talep edilen bilgiler isbirligi içinde oldugu kisiler veya kuruluslar tarafindan dogrudan pazarlama yapmak amaciyla kullanabilir. letisim bilgileri ayrica kullanicilarimizla iletisime geçmemiz gerektiginde kullanilacak ancak kullanicimizla iletisime geçmek isteyen diger firmalarla paylasilmayacaktir

Kullanicilar, isteklerine bagli olarak kayitlarini sistemimizden sildirebilirler, kullanici yönetim panelinden iletisim bilgilerine erisim izinlerini açip kapatabilirler. Bilgilendirme, tanitim ve reklam faaliyetlerini içeren toplu mail gönderiminden rahatsizlik duyan ve çikmak isteyen kullanicilarimiz e-bülten üyeliklerini kullanici yönetim panelinden açip kapatabilirler. DahiMarkalar.com internet sayfasi üzerinden kullanici kaydi içerisinde herhangi bir finansal bilgi (kredi karti bilgileri, hesap numarasi) ve kisiye özel bilgiler toplanmamaktadir.

Kisiye özel bilgiler, kullanicilarimizin sisteme girislerinde ve diger gerekli durumlarda kisinin kimliginin dogrulanmasinda kullanilacaktir. ?statistiki bilgiler ve profil bilgileri, sitemizin içinde de toplanmaktadir. Bu bilgiler, istenilen tüm durumlarda kullanilabilir ve ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kisiye özel içerik saglanmasi durumlarinda kullanilacaktir. Harici durumlar bu kapsama girmemektedir.

DahiMarkalar.com kullanicilarinin IP adreslerini, sunuculardaki sorunlarin giderilmesi ve internet sitesini yönetmek için kullanacaktir. IP adresleri, kullanicilari tanimlamayi ve açik demografik bilgilerinin toplanmasini saglar. Bu bilgiler üçüncü sahislarla paylasilmamaktadir.

Kullanici olarak DahiMarkalar.com sitesine giris yaptiginizda tarayicilara çerez birakmaktadir. Burada cookie kullanmasinin amaci; siz tekrar siteye döndügünüzde sunucularin sizi tanimasi ve sizin daha önceden yaptiklariniz degisiklikleri, özellestirmeleri algilayabilmek ve sizlere bütünlesik hizmet sunabilmektir.

Firma Rehberim “Gizlilik Politikasi” hükümlerini diledigi zaman sitesinde yayinlamak suretiyle degistirebilir. Degiklik yapilan Gizlilik Politikasi, yayinlandigi tarihte yürürlük kazanir.aieğğrğknekgnğakgğ0/fığga-üığüwğıpülümaüe